AIRPORTTAXI.SK

   Diaľková limuzínová preprava osôb na medzinárodné letiská

objednávka

Zabezpečte si pristavenie vozidla podľa Vašich potrieb. Po vyplnení záväznej objednávky, Vám objednávku potvrdíme e-mailom, sms-kou alebo telefonicky. Číslo letu a čas príletu nám napíšte, ak ide o pristavenie vozidla na letisko. Nezabudnite uviesť meno s ktorým Vás máme čakať v príletovej hale ak ide o vyzdvihnutie na letisku. Taktiež prosíme aj o telefonický kontakt vyzdvihovanej osoby v medzinárodnom tvare čísla, napríklad +421903XYZXYZ.

Aby sme Vašu objednávku bez akéhokoľvek problému vybavili, potrebujeme tieto údaje:

Povinne je treba uviesť:
e-mail, meno kontaktnej/prepravovanej osoby, telefónne číslo na prepravujúcu osobu, počet osôb, adresa vyzdvihnutia alebo na ktorom letisku vás vyzdvihneme, čas a číslo príletu, cieľ cesty a prípadné zastávky po ceste, dátum a čas pristavenia
Doplnkové informácie:
počet batožín, hlavne ak ide o veľkú batožinu, názov firmy, špeciálne požiadavky a iné

ONLINE OBJEDNÁVKA

  

Po odoslaní objednávky cez on-line formulár vašu objednávku spracujeme a potvrdíme v čo najkratšom čase, spravidla ihneď alebo v priebehu cca 1 hodiny, ak ste po dlhší čas neobdržali našu odpoveď skontrolujte prosím zložku spam alebo nás kontaktujte telefonicky +421903777058, +421902566958 kvôli overeniu či objednávku evidujeme, niekedy môže proces potvrdzovania trvať aj trochu dlhšie vzhľadom na rôzne okolnosti, prípadne môžete objednávku poslať aj cez e-mail.

OBJEDNÁVKA

Zabezpečte si pristavenie vozidla podľa Vašich potrieb. Po vyplnení záväznej objednávky Vám objednávku potvrdíme e-mailom, sms-kou alebo telefonicky.

CENNÍK

Ceny za naše služby si môžete pozrieť v cenníku.
Ak ste nenašli potrebný údaj, môžete sa na nás obrátiť s požiadavkou na vypracovanie cenovej ponuky.

KONTAKT

Ak máte akýkoľvek dotaz alebo otázku, neváhajte nás kontaktovať. Náš profesionálny team je vám k dispozícií kedykoľvek to budete potrebovať. Neváhajte nás kontaktovať.

služby

Naša spoločnosť používa na prepravu klientov luxusné vozidlá značky MERCEDES-BENZ E triedy alebo v rovnakej kategórií iné značky, ako napríklad BMW, AUDI, LEXUS. Naši vodiči majú vždy profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

galéria

Naše vozidlá sú vždy pristavené čisté, zaručujeme našu diskrétnosť, o vašich transferoch, miestach a časoch nie je nikto cudzí informovaný, na požiadanie zabezpečíme detské sedačky, strešný nosič na lyže.

referencie

Naša spoločnosť zabezpečuje prepravu pre najvýznamnejšie Slovenské a zahraničné firmy,
organizácie s medzinárodnou pôsobnosťou, vládne a Európske organizácie.


SME TU PRE VÁS 24/7/365

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA

Limoservices Group s.r.o.

Stará Vajnorská 15/A

Bratislava

83104

Slovensko

E-MAIL

TELEFÓN