AIRPORTTAXI.SK

   Diaľková limuzínová preprava osôb na medzinárodné letiská

služby

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti dopravy už od roku 1992. Zabezpečujeme prepravu pre našich klientov v rámci celého Slovenska a Európy. Sme vám k dispozícií 24/7/365. Za posledné roky sa spoločnosť Limoservices Group s.r.o. stala lídrom na slovenskom trhu v preprave na medzinárodné letiská a v preprave po celej Európe . Služby našej spoločnosti využíva široké spektrum zákazníkov, zahraničné a slovenské spoločnosti, vládne organizácie, ambasády, ale aj jednotlivý klienti.

Máme dlhoročné skúsenosti s prepravou klientov na medzinárodné letiská:

Viedeň Schwechat, Ferihegy Budapešť, Pražské letisko Václava Havla a ďalšie letiská v celej Európe.

Na prepravu klientov používame luxusné vozidlá značky MERCEDES-BENZ E triedy alebo v rovnakej kategórií iné značky, ako napríklad BMW, AUDI, LEXUS. Na prepravu viacerých pasažierov máme k dispozícii mikrobusy MERCEDES-BENZ Viano alebo rovnakej kategórie vozidlá VW, FORD ktoré Vám zaručia maximálny komfort a bezpečnosť pri Vašej preprave. Naši vodiči majú vždy profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

Ponúkame Vám

preprava osôb po Slovensku a Európe transfery na letiská, preprava pre firmy a organizácie, kompletný dopravný servis, konferencie, catering, diaľková preprava, prenájom vozidiel s vodičom, svadobná preprava, pre spoločnosti ponúkame mesačnú fakturáciu, preprava urgentných zásielok, preprava diskrétnych zásielok

OBJEDNÁVKA

Zabezpečte si pristavenie vozidla podľa Vašich potrieb. Po vyplnení záväznej objednávky Vám objednávku potvrdíme e-mailom, sms-kou alebo telefonicky.

CENNÍK

Ceny za naše služby si môžete pozrieť v cenníku.
Ak ste nenašli potrebný údaj, môžete sa na nás obrátiť s požiadavkou na vypracovanie cenovej ponuky.

KONTAKT

Ak máte akýkoľvek dotaz alebo otázku, neváhajte nás kontaktovať. Náš profesionálny team je vám k dispozícií kedykoľvek to budete potrebovať. Neváhajte nás kontaktovať.

služby

Naša spoločnosť používa na prepravu klientov luxusné vozidlá značky MERCEDES-BENZ E triedy alebo v rovnakej kategórií iné značky, ako napríklad BMW, AUDI, LEXUS. Naši vodiči majú vždy profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

galéria

Naše vozidlá sú vždy pristavené čisté, zaručujeme našu diskrétnosť, o vašich transferoch, miestach a časoch nie je nikto cudzí informovaný, na požiadanie zabezpečíme detské sedačky, strešný nosič na lyže.

referencie

Naša spoločnosť zabezpečuje prepravu pre najvýznamnejšie Slovenské a zahraničné firmy,
organizácie s medzinárodnou pôsobnosťou, vládne a Európske organizácie.


SME TU PRE VÁS 24/7/365

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA

Limoservices Group s.r.o.

Stará Vajnorská 15/A

Bratislava

83104

Slovensko

E-MAIL

TELEFÓN